KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15448178
nr 1544 8178
Ivar Morsing (1919-2009), Sverige. Signerad, caféexteriör. Olja på pannå, 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:52:15
27/5 02:10:25
450 kr
29/5 18:30:50